MIŁOSZ KARBOWSKI

Miłosz KARBOWSKI – Przez 20 lat był związany z białostockim oddziałem Polska Press. Najpierw jako dziennikarz, potem kierownik projektu w należącej do wydawnictwa agencji reklamowej, a następnie dyrektor biura reklamy. Od czerwca 2019 roku jest media menadżerem w Fundacji „Pomóż Im” – największej medycznej organizacji pozarządowej w województwie podlaskim. Odpowiada za wizerunek fundacji, która m. in. prowadzi jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci, a także opiekuje się dziećmi dotkniętymi chorobami onkologicznymi.

Ma bogate doświadczenie w pracy w mediach i z mediami, prowadzeniu dużych projektów marketingowych i kampanii reklamowych. Jest też pasjonatem komunikacji międzyludzkiej. Jego książki: „Sztuka przyciągania ludzi” i „Własne zdanie. Nie tylko w pracy” wydane przez „Złote Myśli”, znajdowały się przez wiele tygodni na liście bestsellerów wydawnictwa. Jako konferansjer poprowadził ponad 70 wydarzeń o różnym charakterze na bazie własnych scenariuszy. Prowadził też szkolenia z komunikacji.

Ukończył wydział prawa Uniwersytetu w Białymstoku, podyplomowe studia menadżerskie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich Białostockiej Fundacji Kształcenia Kadr.

Data publikacji

06 czerwca 2022 r.

MIŁOSZ KARBOWSKI