SYLWESTER MARIUSZ PILIPCZUK

Sylwester Mariusz PILIPCZUK – Dyrektor Izby Coachingu Oddział Podlaski, certyfikowany neuro coach, członek International Society for Emotional Intelligence, trener FRIS® oraz mediator, mentor, wykładowca MBA, ukończył studia doktoranckie w zakresie nauk ekonomicznych na Uniwersytecie w Białymstoku, praktyk marketingu, prezes firmy coachingowo-szkole-
niowej Prometheus. Pracuje również w Dziale Dydaktyki, Nauki i Spraw Studenckich w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu: neurodydaktyki, inteligencji emocjonalnej, skutecznego budowania zespołów, sztuki wystąpień publicznych, profesjonalnej obsługi klienta, skutecznej promocji, rozwoju talentów i coachingu, efektywności uczenia się, gimnastyki umysłu i zwiększania potencjału mózgu, nawiązywania relacji biznesowych, zarządzaniu stresem, skutecznej komunikacji oraz rozwoju kompetencji liderskich.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, ciągle inwestuje w siebie i rozwija swoje kompetencje, ostatnio poszerzył swoje edukacyjne portfolio o certyfikaty: mediatora w prawie cywilnym i handlowym, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz trenera FRIS®.

Pomysłodawca i twórca pierwszej w Polsce Siłowni Umysłu, popularyzator wniosków płynących z badań nad mózgiem w odniesieniu do optymalizacji jego potencjału oraz zasad efektywnego uczenia się. Prywatnie spełniony mąż Justyny i dumny tata Zosi i Aleksandra.

Data publikacji

07 kwietnia 2021 r.

SYLWESTER MARIUSZ PILIPCZUK