Studium adresowane jest do osób posiadających wyższe wykształcenie (magisterskie lub licencjackie), chcących uzyskać specjalistyczne kwalifikacje w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz przystąpić do egzaminu niezbędnego do uzyskania licencji pośrednika nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Studium kierowane jest również do wszystkich osób zajmujących się zawodowo lub planujących zajmować się w przyszłości obrotem nieruchomościami.
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI – nowość!
CEL
Celem kształcenia jest przekazanie wiedzy z zakresu prawa, zarządzania i ekonomii, w tym wiedzy z zakresu obrotu nieruchomościami oraz prowadzenia biura nieruchomości. Ponadto przekazanie uczestnikom wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych ułatwiających wykonywanie zawodowych czynności w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomości i gospodarki nieruchomościami.
KORZYŚCI
Słuchacze studium nabędą szereg umiejętności niezbędnych do oceny i analizy zjawisk i procesów zachodzących w procesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Szczególne znaczenie ma tu nabycie praktycznej umiejętności postępowania i wypracowywania najwyższych standardów w procesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
WYKŁADOWCY
Wykładowcy tworzą zespół doświadczonych praktyków (ekspertów z branżowym doświadczeniem) oraz nauczycieli akademickich mających doświadczenie w realizacji projektów doradczych. W ten sposób gwarantowane jest właściwe połączenie praktycznego i teoretycznego efektu kształcenia.
Wojtek Woźniczka
ANATOLIUSZ KOPCZUK
DOKTOR NAUK O ZARZĄDZANIU, WYKONAWCA LUB WSPÓŁWYKONAWCA BADAŃ, PROJEKTÓW I USŁUG O CHARAKTERZE DORADCZYM
Stella Brzeszczyńska
Piotr Turalski
Filip Wierzchowski
Monika Kowalczyk
Marek Szubzda
Elżbieta Liberda
Rafał Szelenbaum
Agnieszka Soika
Dorota Aleksandrowicz Gouveia
Anna Yakovyshyna
MACIEJ GÓRKA
DOKTOR NAUK EKONOMICZNYCH I WYKŁADOWCA AKADEMICKI Z 20-LETNIM STAŻEM
PROGRAM RAMOWY
Program obejmuje 190 godzin zajęć (dwa semestry). Planowana jest realizacja zajęć dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele (on-line w czasie rzeczywistym oraz 2 zjazdy stacjonarnie). Program zawiera następujące zagadnienia:
- Wprowadzenie do rynku nieruchomości
- Aspekty Prawne i Administracyjne w Nieruchomościach
- Marketing w nieruchomościach
- Praca z ofertą
- Obsługa Klienta
- Techniki i narzędzia sprzedaży. Negocjacje
- Sprzedaż nieruchomości
- Najem nieruchomości
- Techniczne aspekty nieruchomości
- Finanse w nieruchomościach
- Rozszerzone zagadnienia wyceny i inwestycji
- Prowadzenie biura nieruchomości
WARUNKI ZALICZENIA I ORGANIZACJA
Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (wydane przez Wschodnioeuropejską Akademię Nauk Stosowanych w Białymstoku) otrzymuje się pod warunkiem: uczestnictwa w zajęciach, uzyskania wymaganej liczby punktów ECTS, zdania egzaminu końcowego.
Koszt studium
- cena brutto (czesne): 5 500,00 zł (jednorazowo 5225 zł lub w 4 ratach po 1375 zł)
- wpisowe: 250 zł
- opłata archiwizacyjna: 150 zł
- wydanie świadectwa: 60 zł
Uczelnia oferuje wiele ulg, aby ułatwić podjęcie decyzji o zapisaniu się na studia podyplomowe celem podniesienia swoich kompetencji (wykaz ulg dostępny jest w zakładce „ULGI” – centrumpodyplomowe.pl).